Kamera Sistemleri

KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera sistemleri zamanımızda tüm dünyada kendimizin ve sevdiklerimizin güvenliğini korumak amacı ile üretilmiş olan özel teknolojik kamera çeşitlerinden oluşan sistemdir.

Güvenlik konusu günümüz yaşam şartlarında oldukça önemli bir mesele haline geldi. Evimiz,iş yerimiz,diğer iç ve dış mekanlarda güvenlik açıklarını gidermek nedeni ile gerek caydırıcı gerekse güvenlik meselesinde işlenen suçları kontrol ve takip etmek için kamera sistemlerine ihtiyaç duymaktayız.

kamera-sistemleri-1

Kamera Sistemleri Ne İşe Yarar?

Kamera sistemleri güvenlik açısından oldukça öneme sahip elektronik mekanizmalardır. Eve hırsız girdiğinde güvenlik kamerası bu şahsı çeker. Polislere haber verildiğinde polisler gelir güvenlik kameralarını izler ve hırsızı  teşhis eder. Bu sayede evinize giren hırsız yakalanmış olur.

İş için evden uzaklaşıldığında ya da tatile çıkıldığında neler olup bittiğini bilmek için kamera sistemleri sayesinde telefondan ya da internetten bağlanılabilir ve evin durumu gözlenebilir. İş yerinde aniden bir olay olduğunda da güvenlik kameraları devrede olacağı için ne olmuş ne bitmiş anında öğrenebilme imkanı vardır.

Adli konularda da oldukça işe yaracaktır. Olay yaşanırken güvenlik kameraları devrede olacak ve bu durumda elde bir kanıtın olması da sağlanacaktır. İş yerini dağıtmaya gelen biri için kanıtın olması oldukça önemlidir. Çünkü iş yerine dağıtan kişi suçunu itiraf etmeyebilir. Ancak kameralar yaşanılan olayı kaydettiği için gerçekler ortaya çıkacaktır.

Sadece gasp, hırsızlık gibi durumlarda değil aynı zamanda personel kontrolünde de oldukça işe yarar. İş yerine taktırılan iş yeri kamera sistemleri sayesinde işe gelen her personelin işe giriş ve çıkış saatleri görülebilir ve iş yerinde yaptıkları izlenebilir.

Güvenlik kamera sistemleri alışverişlerde, evlerde, iş yerlerinde, otellerde, plazalarda, sitelerde, hava limanlarında ve cadde, sokaklarda olmak üzere geniş kullanım alanı vardır. Siz de izmir güvenlik kamera sistemi alarak evinizin ya da iş yerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

kamera-sistemleri-calismasiKamera sistemleri nasıl çalışır merak edilen konuların başlarında gelir. Güvenlik kamerası olarak genel bir tabir taşıyan bu sistemin içinde yer alan çeşitleri kızılötesi kamera, zoom kamera, ip kamera gibi modellere sahiptir. suçu önlemede,suça karışmış suçluyu tespit etmede büyük faktörlere sahiptirler. Kamera sistemleri nasıl çalışır?

Genel olarak kamera sistemlerinin çalışma sistemlerinden bahsetmek daha doğru olacaktır. Kameralarda görülenlerin hepsinin ışık yansımasını olduğunu unutmamak gereklidir.Kamera sistemleri çalışma mantığı gözümüzün çalışma mantığı ile nere dereyse aynıdır. Kameralarda yer alan mercek gelen ışığı sensörün üzerinde toplar. Kamera sistemlerinde önemli olan kaliteli mercek kullanımıdır. Merceğin kalitesiz olması odaklanmayı güçleştirir.

Mercekten geçen görüntü ise sensörün üzerine düşer. Bu şekilde bizlere görüntü sunarlar.

Kamera sistemleri izmir firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Kamera Kontrol Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri uzaktan izlenmek isteniyorsa herhangi bir internet sağlayıcısından yardım alınabilir. Sabit IP adresi ile modem ayarları ve Kayıt Cihazı ayarının yapılması gerekir. Kurulumu yapıldıktan sonra nasıl kullanılacağı gösterilir. Böylece uzaktan izlemeyle ilgili gerekli ayarlar yapılmış olur.

Görüntüyü kaydeden güvenlik kamerası sayesinde telefon, bilgisayar, laptop ya da I-pad aracılığıyla istenilen görüntü anında izlenebilir ya da eski kayıtlar açılıp tekrar izlenebilir.

Kablosuz Güvenlik Kamera Sistemleri

kablosuz-kamera

İnternet teknolojinin yaşamımızın her alanına girmesine nedeni ile kablosuz güvenlik kamera sistemleri kablo aracılığı olmadan hizmet alabileceğiniz bir sistemdir. Kablosuz kamera arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için hizmetlerimiz arasında yer alan kablosuz güvenlik kamera sistemleri ile çok uzun mesafelerde çalışabilir.

Kablo çekilmesi mümkün olmayan ev ve iş yerlerinde veya üst düzey dekorasyonlu mekanlarda dekorasyonunu bozmamak amacı ile kurulan sistemlerdir.

HD görüntü, 7/24 canlı izleme, harekete duyarlılık ve kayıt özelliklerinin yanı sıra gece görüşü ile de günün her anında güvenliği takip etmenizi sağlar.

Kurdurulabilecek Kamera Sistemleri

kamera-sistemleri-cesitleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte güvenlik kamera sistemlerinin de çeşitli modelleri çıkmaktadır. Tercih edilen kamera sistemi yüksek gelişmiş teknolojiye göre değişebilir. Ayrıca bütçeye uygun olarak seçilen kamera sistemleri de mevcuttur. Eve ya da iş yerine taktırılacak kamera sistemleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle kurdurulabilecek kamera sistemlerini şu şekilde sıralamak mümkündür.

Dome Kameralar

Şekil itibariyle kubbeyi andıran dome kameralar eve ya da iş yerine taktırılabilecek olan güvenlik kameraları arasındadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çeşitli özelliklere sahip olan dome kameralar görüntü itibariyle şık bir tasarıma sahiptir.

Gece Görüşlü Kameralar

Teknolojik özelliği bakımından gelişmiş olan gece görüşlü kameralar güvenlik kameraları arasında sıkça tercih edilen çeşitlerindendir. Karanlık ortamlarda görüntü elde etmeye yarar. Böylece hem gece hem de gündüz kesintisiz görüntü sağlanmış olur.

Speed Dome Zoomlu Kameralar

Güvenlik kameraları içinde en gelişmiş teknolojik özelliklere sahip olan güvenlik kamera speed dome zoomlu kameralardır. Yüksek teknolojisine paralel olarak fiyatı da yüksektir.

Yukarıda açıklanan güvenlik kamera sistemlerini izmir güvenlik kamera sistemleri sayesinde en ucuza ve en iyi şekilde alabilirsiniz. En kısa sürede bizimle iletişime geçebilir ve sizin için en uygun güvenlik kameraları sistemini öğrenebilirsiniz.

Kamera Kayıt Cihazları

Güvenlik kameraları üzerinden ekrana gelen görüntüyü kayda almayı sağlayan cihazlara dvr kayıt cihazı denir. Çeşitli özelliklerde ve modellerde olan kamera kayıt cihazı güvenlik kamera sistemlerinin en önemli parçalarından biridir.

Bu cihaz sayesinde görüntü ve ses kaydı alınabilir, uzaktan izleme yapılabilir, yedek alma işlemi ve kayıtların oynatılması sağlanabilir. Eğer siz de kamera kayıt cihazı hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kamera Sistemleri Markaları

kamera-sistemleri-markalari-1

Günümüzde artık ihtiyaç haline gelen kamera sistemleri çeşitli markalar altında üretime girmektedir. Aşağıda sizin için en iyi kamera sistemleri markalarını listeledik.

 • Haikon Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Hikvision Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Hilook Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Dunlop Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Samsung Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Sony Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Bosch Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Neutron Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Dahua Güvenlik Kamera Sistemleri
 • LG Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Scsı Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Avenir Güvenlik Kamera Sistemleri
 • SPY Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Fujitron Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Cenova Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Next Nextstar Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Bullwark VGuard Güvenlik Kamera Sistemleri
 • GoldMaster Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Vitec Güvenlik Kamera Sistemleri

Listelediğimiz bu markalar içerisinde size en uygun olan markayı seçebilir ve izmir güvenlik kamera sistemleri sayesinde istenildiği gibi taktırabilirsiniz.

Kamera Sistemleri Servis

Firmamız olan izmir güvenlik kamerası sistemleri olarak kamera sistemi satış, montaj destek ve arıza sonrası teknik servis hizmetini sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti adına işimizin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri İzmir’de Hizmet Verdiğimiz İlçeler

guvenlik-kamera

Size en iyi hizmeti sunabilmek için güzel İzmir’imizin birçok bölgesine hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeler şunlardır.

Size daha yakın olmak için İzmir’in birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz. En yakın yerden hizmet alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Türkiye Genelinde Hizmet Verdiğimiz İller

hizmet-illeri

Sadece İzmir’de değil Türkiye genelinde de hizmet verdiğimiz iller bulunmaktadır. Bu illeri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Aydın Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Muğla Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Çanakkale Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Manisa Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Denizli Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Antalya Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Afyon Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Mersin Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Uşak Güvenlik Kamera Sistemleri
 • İstanbul Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Konya Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Bursa Güvenlik Kamera Sistemleri

Size daha yakın olabilmek için hizmet verdiğimiz illerde bizimle iletişime geçip kamera sistemleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kamera Sistemleri Fiyatları

kamera-sistemleri-fiyatlari-2

Kamera sistemleri fiyatları çoğu kez bütçe nedeni ile ertelenmektedir. Fakat güvenlik ertelenmeye gelmeyecek önemli bir konudur. Kamera sistemleri satın almak için uzun vadeli bir yatırım olarak düşünmelisiniz. Bir kereye mahsus verilecek bir ücret karşılığında çok uzun yıllar boyunca evinizin, iş yerinizin güvenliğini kamera sistemleri sayesinde 7/24 kontrol edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin ve yılların birikimi olan malınızın güvenliği şakaya gelmez kamera sistemleri fiyatları konusunda firmamız sizlere satın alma konusunda yardımcı olacaktır. İzmir kamera sistemleri ile can ve mal güvenliğinizi garantiye almanın en basit çözümüdür. Sizlerde bizlerle iletişime geçerek izmir kamera sistemleri fiyatları örneklerini talep edebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz kamera sistemleri fiyatları konusunda en ideal fiyat alternatiflerin yer aldığı kategorimizde sizlerde beğendiğiniz kamera sistemi için bizimle iletişime geçiniz.

Eğer sizde izmir kamera sistemleri firmamızdan hizmet almak istiyor iseniz, bizimle iletişime geçebilir; apartman kamera sistemleri, iş yeri kamera sistemleri hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.