Yeni Foça Güvenlik Kamera Sistemleri

Bir güvenlik kamera sistemi ararken, mevcut çok sayıdaki ürün ve bunlarla birlikte gelen kafa karıştırıcı teknik jargondan bulmak kolaydır. Sadece herhangi bir güvenlik kamera sistemleri arayışına çıkın, elbette aynı markadan çok sayıda firma olsa da her marka yüksek çözünürlük ve gece görüşü sunmaz. Yeni Foça Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda hizmet verirken her isteğinizi göz önünde bulundurarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bornova Güvenlik Kamera SistemleriGüvenlik Kamera Sistemleri

Görünümde, Ticari ve tüketici sınıf kameralar görülebilir. Ticari sınıf kameralar, hatanın bir seçenek olmadığı yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanmış ve üretilmiştir; Tüketici sınıfı kameralar böyle değildir. Tipik olarak, tüketici sınıfı kameralar bol miktarda ışık varken iyi çalışacak şekilde üretilmiştir ve aydınlatma düşük veya yok olduğunda bu kadar net bir görünüm sunmayacaktır. Ticari kameralar böyle değildir. Mükemmel düşük ışıklı videoyu adapte edebilen ve yakalayabilen daha büyük dahili video sensörlerine ve daha yüksek kaliteli görünümü sizlere sağlayan bileşenlere sahiptir.

Örneğin, bir işletmenin mağazalarının ön kapısına bir kamera yerleştirmesi genellikle yaygındır. Birisi kapıyı açtığında, kamera sensörüne hemen bildiri gelecek ve gelen kişiyi kolaylıkla görebileceksiniz. Tüketici sınıfı bir kamera odada bırakılan ekstra ışığa uyum sağlamaya çalışacak ve telafi etmek için deklanşör açacaktır. Sırayla, bu durum kameranın monte edildiği oda kapının bulunduğu alandan daha karanlık olduğu için mağazanın kendisi karanlık görünmesine rağmen, kapının düzgün şekilde açık görünmesine neden olmaktadır.

Gece Görüş Kamera Sistemlerigözcü güvenlik kamera sistemleri

Şimdi tüketici sınıfı kameraların neden genellikle düşük gece görüş performansları olduğunu inceleyelim. Bir kamera karanlıkta görmeye çalıştığında, altındaki alanı aydınlatmak için bir ışık kaynağına ihtiyaç duyar. Ne yazık ki, tüketici kameraları ile birlikte gelen gece görüş aydınlatıcıları sadece kısa menzil için tasarlanmıştır ve sabit bir parlaklığa sahiptir.  Bununla birlikte, ticari kameralar genellikle parlaklıklarını otomatik olarak sahneye ayarlayabilen daha gelişmiş gece görüşlü kızılötesi aydınlatıcılarla donatılmıştır. Gözcü Güvenlik Kamera Sistemlerinin hizmetlerine dur durak bilmeden devam ettiği ilçe olan Yeni Foça da kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Yeni Foça Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda teknolojik yeniliklerle hizmetlerine devam etmektedir.