Faaliyet Alanları

Kamera Sistemleri

null

Kamera sistemlerimiz ile 24 saat kesintisiz olarak kayıt yapabilir ve tüm kayıtlarınızı istediğiniz an izleyebilirsiniz. Güvenliğiniz için hemen bizimle iletişime geçin.

PDKS Parmak izi sistemleri

null

PDKS Parmak okuma sistemleri ile Personellerinizin, işe giriş çıkış saatlerini kontrol altında tutun. Muhasebe programınıza entegre ederek maaş hesaplayın.

Akıllı Ev Sistemleri

null

Akıllı ev otomasyon sistemleri ile evinizdeki bir çok elektronik eşyayı cebinizden, bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz.

Araç Kamera Sistemleri

null

Aracınızı artık gönül rahatlığı ile park edebilir, hırsızlara karşı koruyabilirsiniz. Sürekli kayıt yapan araç kamera sistemleri.

Alarm Sistemleri

null

Ev alarm sistemleri, iş alarm sistemleri ile hırsızlardan korunun. Su baskını için yüksek güvenlikli alarm sistemleri ile çözüm üretiyoruz.

Merkezi Uydu Sistemleri

null

Apartmanlar, iş hanları için merkezi uydu sistemi ile görüntü kirliliğinden kurtulun. Tek çanak kurulumu ile yüzlerce kablo ve masraftan kurtulun.

Bariyer ve Turnike Sistemleri

null

Bariyer ve kontrol sistemleri ile yüksek güvenlik noktaları oluşturun. Geçiş izni oluşturulacak yerler için turnike sistemleri.

Network Kablolama Sistemleri

null

Network ağ sistemleri kablolama hizmetleri. Geniş ağ yapınız için kusursuz kablolama ve kanal sistemleri çözümleri.

Yangın Alarm Sistemleri

null

Yangın alarm sistemleri ile ev ve iş yerinizi güvence altına alın. Yüksek ısı ve yangın anında devreye giren, en son teknolojiler ile yangından haberdar olun.

Ses ve Anons Sistemleri

null

Seslendirme ve Anons sistemleri okul, iş yeri, avm, konferans salonları için kurulmaktadır. Yüksek kalite anons sistemleri.

Görüntülü Diafon Sistemleri

null

Görüntülü diafon “video” görüşme ile apartman, villa, iş yerlerinizde güvenlik önemli alın. Kapıda artık kimin olduğunu görmek çok kolay.

İP Kamera Sistemleri

null

ip kamera ile evinizi, iş yerinizi ve izlemek istediğiniz tüm noktaları kablosuz olarak görüntüleyin. Cep telefonunuzdan izleme imkanı.