İş Yeri Güvenliği

İş yeri güvenliği için şirketlerin birçoğu oluşabilecek güvenlik problemlerinden kurtulmak adına videolu güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

İş yeri güvenlik kamera sistemleri sayesinde uzakta dahi olsanız belirlediğiniz noktaları 7/24 kayıt altında tutar.

Olası kötü bir sorundan sonra kayıtları güvenlik güçleri ya da mahkemeye vererek istenmeyen sonuçlardan sizi korumaktadır.

İŞYERİ GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

İş yeri güvenlik kameraları güçlü bir kanıt olduğundan hırsızlık gibi olayların net bir şekilde kayıt altına alınması ve adli delil oluşturmasında kullanılır.

İş yeri kamera sistemleri ile personellerin yaptıkları çalışmaların izlenmesi hem müşteri memnuniyeti bakımından hem de hırsızlık için son derece etkili bir güvenlik önlemidir.

blank

İş yeri kamera sistemleri adli delil oluşturmak için çok etkili bir kontrol sistemidir. Hırsızlara ve çevre güvenliğine karşı alınan önlem ya da gözetim altında tutmak istediğiniz yerlere kamera sistemleri ihtiyacı duyabilirsiniz.

Anlık yayın akışı ve uzaktan kayıt izleme programları en çok dikkat edilmesi gereken konulardır. Yayın akışının hızlı olması kayıt izleme esnasında hiçbir şeyi gözünüzden kaçırmamanız demektir.

Güvenlik kamera sistemleri insanların güvenliği için çok büyük önem taşımaktadır. Bilhassa İş yerleri,Ofisler İş merkezleri,Marketler,Fabrikalar,Depolar gibi çeşitli yerlerde kullanılması gereken bir sistemdir.7 gün 24 saat orada olamayacağımız için bizim yerimize göz olabilecek güvenlik kameraları bulunur.

Birçok işletmede personel güvenliği için`de kullanılan kamera sistemleri ayrıca iş takiplerini kolaylaştırdığı için işletmelerin yıllık ciro hesaplamalarına artı olarak önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Bizler de teknolojinin bize verdiği nimetleri kullanarak akıllı telefonlardan istediğimiz yerden takip edebileceğiz. Olası bir durum yaşandığı zaman hemen polise haber verebiliriz.

Zamanında yetişemeseler de güvenlik kamera sistemleri kayıt altına aldığı için suçluyu kısa zamanda bulabilecekler.

Güvenlik açısından büyük önem taşıyan kamera sistemleri, sizlerin daha rahat uyumanızı ve yaşamanızı sağlayacaktır.

İş Yeri Güvenlik Kameraları Kurulacak Mekanlar İçin?

360 derece dönebilen hareketli kamera Speed Dome Ptz kameralar kontrol klavyesi ile birlikte kolaylık sağlamaktadır.

Sürekli izlenmesi gereken ortamlara sabit kamera kullanılır.

blank

Cep telefonunuz ile nerede olursanız olun kamera sistemlerini canlı olarak izleyebilir, video kayıt, anı resimlendirme ya da kamera kayıtlarını tekrar izleme şansı dahi var.

Günümüzde çok önemli olan güvenlik sistemleri hayat kurtarır. İhtiyaçlarınıza yönelik güvenlik kamera sisteminin kurulmasını istiyorsanız alanında uzman deneyimli kişiler tarafından kurulmasını tercih etmelisiniz.

İşyeri güvenlik kamera sistemleri ile sizlerde yılların birikimi olan işyerinizi günün her saatinde kontrol edebilme imkanına sahip olursunuz.

İş Yeri Analog Güvenlik Kamera Çeşitleri

İç ortam kamerası (Dome Kamera)

Harici dış ortam kamerası (IR Bullet Kamera)

Kasa kontrolü, plaka okuma, para görme (Box Kamera)

İş Yeri AHD Güvenlik Kamera Çeşitleri

İç ortam kamerası ( AHD Dome Kamera)

Harici dış ortam kamerası (AHD IR Bullet Kamera)

Kasa kontrolü, plaka okuma, para görme (AHD Box Kamera)

İş Yeri HD TVI Güvenlik Kamera Çeşitleri

blankİç ortam kamerası (HD TVI Dome Kamera)

Harici dış ortam kamerası (HD TVI IR Bullet Kamera)

Kasa kontrolü, para görme, plaka okuma (HD TVI Box Kamera)

Kamera Sistemlerinin Kurulduğu Yerler

Personellerin yapmış oldukları çalışmaların izlenmesi için market, ofis iş yeri dükkan kamera sistemleri müşteri memnuniyeti ve hırsızlık önlemleri için son derece etkili bir sitemdir.

Çağrı Merkezi Kamera sistemleri müşteriler ile yapılan görüşmelerde iletişim kontrolünü sağlayacak ses kayıt sistemidir.

Ev Kamera Sistemleri, görevlilerin kontrolünde ve evlerdeki yardımcı ve bebek bakıcılarının kontrolü için kullanılan güvenlik sistemleridir.

Okul Kamera Sistemleri, öğrencilerin birbirleri ile olan iletişimlerinin izlenmesi, tavır ve hareketleri ve herhangi bir sorunda ailelerin çocukları izlemelerine olanak tanıyan bir yöntemdir.

İş merkezi ve alışveriş merkezi kamera sistemleri kasa para kontrolü ve çevre güvenliği gibi durumlarda kullanılır.

Mobese Kamera Sistemleri emniyet görevlilerinin adli delil oluşturmaları, hırsızlık, hız kontrolü, kaza gibi sorunlar için kullanılan kamera sistemidir.

Kurdurulabilecek İş Yeri Kamera Modelleri

Analog Kamera Sistemleri

AHD Kamera Sistemleri 720p, 960p, 1080p

İp Kamera Sistemleri, 1,3-2-3-4-5-6- Mp Çözünürlük)

İş Yeri Kamera Sistemlerini Oluşturan Malzemeler ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş yeri kamera sistemi için ses istiyorsanız 4+1 Cctv kablosu kullanmalısınız. 2+1 Cctv kablosu ses vermez sadece görüntü verir. Ses dinlemesi devlet dairelerinde kullanılmaz, kullanılmak istendiği zaman ise ses dinlemesi olduğu yazılı olarak bildirilmelidir. Kamera sayısına göre güçlü adaptör seçimi yapılmalıdır. Yüksek Çözünürlükte Güvenlik Kamerası seçilmelidir.

Firmamız Gözcü Güvenlik Sistemleri olarak Siz Değerli Müşterilerimize en doğru ürünleri en uygun fiyatlarla seçilebilmesi için Tecrübeli Uzman Kadrosuyla Sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

İzmir Kamera Sistemleri

“SİZDE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ TAKTIRIN GELECEĞE GÜVENLE BAKIN”