Apartman Güvenliği

blank

 

Apartman güvenlik kamera sistemleri günümüzde artan suç eğilimlerinden dolayı en çok talep edilen hizmetler haline gelmiştir. Gelişen teknolojilerde apartmanlarda bu sistemi kurabilme olanağı sağlamıştır.

Apartman güvenlik kamera sistemleri genellikle bina girişlerine, çevresine ve otopark alanlarına kurulur. Bu tarz güvenlik kamera sistemleri suçluların tespit edilmesinde olduğu kadar caydırıcılık faydası da oldukça fazladır.

APARTMAN VE SİTE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Apartmanlardaki Asansör gibi riskli alanlara da güvenlik kamerası uygulaması yapılmaktadır. Güvenlik kameraları önleyici bir tedbir ve olumsuz bir olay takdirde kanıt niteliğinde bir delil özelliği taşırlar.

Güvenlik kameralarında eski dönemlerde olan düşük çözünürlük sorunu yeni makineler ve cihazlar ile ortadan kalkmış ve daha kaliteli hizmet sunmaktadırlar.

Apartmanınızın güvenliğinden endişe duyuyor giren ve çıkanların kontrol altında tutulmasını istiyorsanız İzmir apartman güvenlik kamera sistemleri ile tüm projelendirmeyi yaparak yüksek çözünürlükte sistemler kurmaktayız.

Apartman veya sitenize kurduğumuz apartman güvenlik kamera sistemleri ve bu birimde görev alacak personel ve güvenlik görevlileri için izleme birimi kurulumu da yapmaktayız.

Bu hizmetimiz için alanın boyutuna uygun olarak bir izleme odası hazırlayarak görevli kişilerin anlık olarak takiplerinin kolaylığı sağlamış olacaktır.

Bu sistemden en üst düzeyde yararlanmış olarak güvenlik konusunda bir gecikme sorunu da ortadan kaldırılmış olacaktır.

Apartman Güvenlik Kamera Sistemi Video Gözetimi

blank

Apartman veya site binalarında yüksek oranda hırsızlık oranının olması nedeni ile video sistemlerinden yararlanılır.

Site veya apartman sakinlerini güvende tutmanızı sağlar. Giriş kısmına kurulumu yapılmış bir kamera davetsiz misafirlerin girişlerini engelleyebilir. Suç unsurlarının oluşmasının önüne geçebilir.

Dijital güvenlik kameraları analog görüntülere oranla daha yüksek çözünürlük sağlamaktadır. Bu sistemler yüksek değerde çözünürlükte video çekimler yapmaktadır.

Kamera sistemleri internet üzerinden paylaşım yapılmasına olanak sağlayan kurulumlar olduğu için dünyanın istediğiniz yerinden kayıtları izleme imkanı sunar.

Apartman Güvenlik Kamera Sistemi Seçiminizde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apartman güvenlik kamera sistemleri kurulurken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar mevcuttur bunlar;

  • Kamera Kurulum alanlarının ihtiyacınıza göre belirlenmiş olması
  • Güvenlik kulübesi, güvenlik odası gibi alanlara kamera sisteminin kayıt cihazlarının yerleştirilmesi
  • Kamera sistemi ekipmanlarının ve kameraların son sistem teknoloji ürünler olup olmadığının kontrol edilmesi

Yukarıda yer alan hususlara dikkat edildiği takdirde apartman ve site güvenlik kamera sistemlerinden üst düzey bir verim alabilirsiniz.

Kamera Seçimi

Kamera seçerken gece görüşlü ve Led gece görüşlü kamera sistemlerinde Led’lerin sayılarının yetersiz olması görüntünün az olmasını sağlamaktadır. Çok fazla olması ise parlak bir görüntü vermektedir. Gece görüşünün özellikle önemli olduğu durumlarda profesyonel korunaklı kutu tipli kameralar seçilmelidir.

Lens Seçimi

Kameranın tipi ne olursa olsun her kameranın bir lensi vardır. Sabit, ayarlanabilir ve değiştirilebilir çeşitlere sahiptir.

Lens seçimi kameranın gördüğü alanı yakınlaştırma değerini ve ışık oranını belirler.

Kayıt Cihazı Seçimi

Gelişen teknoloji ile sabit disklere otomatik kayır eden özel sistemli cihazlar uygun fiyatları güvenilirlikleri sayesinde popüler olmuşlardır.

Apartman Güvenlik Kamera Sistemi Fiyatları

blank

İzmir apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları birbirinden farklılık gösterilir. Kullanılacak kamera miktarı, ekipmanlar, alanın büyüklüğü gibi durumlar fiyat farklılıklarının nedenleridir.

Kamera sistemi neden takılır? Değerli eşyalar, Otoparklar ve sizin daha rahat yaşamanız için Güvenlik Kamera Sistemleri kurulur. Eğer kendinizi rahat hissetmiyor, değerli eşyalarınız için endişe ediyor ve Apartmanınızı takip edip görmek istiyorsanız siz de güvenlik kamerası taktırmalısınız.

Güvenlik kamera sistemleri 7 gün 24 saat çalışarak son 30 günlük kaydı alırlar. Dilerseniz otomatik olarak kayıtlar silinmeden bir yere kaydedebilirsiniz. Kamera sistemlerinde kullanılan genel kamera çeşitleri de fazladır.

  • Gece Görüşlü Kamera Sistemleri
  • Dome Kameralar
  • Kablosuz  Kameralar
  • Kablosuz IP Kameralar
  • PTZ Kamera çeşitleri bulunmaktadır.

Her birisinin ayrı özelliği ve Farklı Fiyat seçenekleri olduğu gibi bazıları iç ve dış mekânlarda kullanılırken, bazıları ise sadece iç mekânlarda kullanıma uygundur. Sebebi ise dış mekânlarda kolaylıkla zarar görülebilir olmalıdır.

Yağmur gibi sorunlar olmaması için bu tarz güvenlik kamera sistemleri de kutu içinde muhafaza edilmektedir. Siz de daha güvenli bir yaşam için güvenlik kamera sistemleri taktırmalısınız.

Firmamız Gözcü Güvenlik Sistemleri olarak Siz Değerli Müşterilerimize en doğru ürünleri en uygun fiyatlarla seçilebilmesi için Tecrübeli Uzman Kadrosuyla Sizlere profesyonel hizmet vermektedir

 

                                                                0 (232) 374 6 533

                                                                0 (532) 566 30 32

İzmir Kamera Sistemleri

“SİZDE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ TAKTIRIN GELECEĞE GÜVENLE BAKIN”