Bebek Güvenliği

blank

Gündelik yaşam koşulunun mecburiyetlerinden olan iş yaşamında kadınlarında aktif olması nedeni ile anne ve babaların çocuklarının bakımı için bakıcı arayışları oluşur.

Bu durumda bazen bir referans bazen bir ilan bakıcı hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadan bebeğinizi emanet etmek zorunda kalırsınız. Bakıcı konusundaki tedirginliklerin ve soru işaretlerinin cevaplanması adına bakıcı bebek güvenlik kamerası tek çare olarak düşünülür.

Bebek Bakıcı Güvenlik Kamera Sistemlerinin Özellikleri

 

Kurulumunu yaptırdığınız bebek bakıcı güvenlik kamera sistemlerinin özellikleri oldukça cazip avantajlar sunmaktadır. Bu güvenlik  sistemleri ile içiniz rahat edecektir.

İnternet üzerinden sağlayacağınız bağlantı ile bilgisayar veya akıllı telefonlarınızdan kamera kayıtlarınızı izleyebilirsiniz. IP,HD-TVI ve AHD olarak tasarlanan bu cihazlar ile uzaktan izleme şansınız mümkündür. Hareketli veya geniş açılı özelliklerede sahip oldukları için evin her köşesinden görüntü alırlar.

Bebek Bakıcı Güvenlik Kamerası Kullanmanın Faydaları

Diğer kameralardan teknik olarak bir farklı olmayan bebek bakıcı kameraları bebeğinizi emanet ettiğiniz bakıcının hareketlerini kontrol etmek amacı ile kullanılır.

Her daima izlendiğinin farkında olan bakıcı bebeğinize gereken ilgi ve özeni gösterir.

Bu şekilde çalışan anne ve babanın aklı evinde kalmadan huzur içinde işlerini yönetebilirler. Bu avantajlarının yanı sıra olası bir art niyette zamanında müdahale imkanı sağlar.

blank

Temelin de ev tipi kamera sistemleri canınızın bir parçası yavrularınızı en iyi şekilde görüp duymanız için özenle hazırlanmış güvenlik sistemleridir. Yüksek ölçekli ses sistemi ile birlikte evinizde olanları görmekle kalmaz seslerini de duymuş olursunuz.

Ses özelliği ile bakıcının bebeğinizle nasıl iletişim kurduğunu da duymuş olursunuz. kayıt imkanı ile görüntüleri evinize geldikten sonra da izleyebilirsiniz.

İzmir bebek bakıcı güvenlik kamera sistemleri güvenliğiniz için de oldukça önemlidir. Siz evde yokken oluşan olumsuz olayları ve kaybolan eşyalarınızı görüntüler sayesinde kolaylıkla bulmanızı sağlar.

Bebek Bakıcı Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatları

 

Bebek bakıcı güvenlik kamerası sistemleri fiyatlandırılması kurulum yapılacak alanın büyüklüğüne, kullanılacak ekipman, kablo ve kamera sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Güvenlik kamera sistemleri insanların evlerinde veya iş yerlerinde konumlandırdığı kimi zamanda kendilerini herhangi bir ihlal durumundan korumak adına yerleştirilirken kimi zaman da aileler evde bebek bakıcılarını veya çocuklarını kontrol etmek için kameralar yerleştirebiliyor.

Güvenlik Kamera Sistemi görüntülerini dilediğiniz zaman 7/24 İnternet üzerinden Cep telefonu ve Bilgisayarınızdan rahatlıkla kendi uygulaması sayesinde izleyebilirsiniz. 

İnsanların yaşamakta olduğu dünya artık öyle bir hal aldı ki kendilerini korumak adına insanlar bazı hamleler yapmak zorunda kalmıştır. Bu da güvenlik kamera sistemleri ile sağlanabilir.

bebek-bakici-min

Güvenlik kamera sistemleri genel anlamda aslında artık tüm insanların yaşamlarının bir ayrıntısı haline gelmiştir. İnsanlar güvenlik kamera sistemlerini kullanarak kendilerini bir nebze de olsa korumak ve ya herhangi bir ihlal söz konusu olduğunda ellerinde bir kanıt tutabilmek adına bu sistemleri tercih etmektedirler.

Firmamız Gözcü Güvenlik Sistemleri olarak Siz Değerli Müşterilerimize en doğru ürünleri en uygun fiyatlarla seçilebilmesi için Tecrübeli Uzman Kadrosuyla Sizlere profesyonel hizmet vermektedir

0 (232) 374 6 533

0 (532) 566 30 32

İzmir Kamera Sistemleri

“SİZDE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ TAKTIRIN GELECEĞE GÜVENLE BAKIN”