Selçuk Güvenlik Kamera Sistemleri

Selçuk Güvenlik Kamera Sistemleri

Kablosuz kameralar, kamera videosunu bir radyo (RF) vericisi üzerinden ileterek çalışır. Video, dahili bir depolama cihazına veya bulut depolama yoluyla bağlı bir alıcıya gönderilir. Monitörünüz veya alıcınız aracılığıyla, tüm resim veya video kliplerinize erişmek için kolay bir bağlantıya sahip olacaksınız. Selçuk Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

Gözcü Güvenlik Kamera Sistemleri ev güvenlik sistemleri , ev sahipleri için bir takım değerli güvenlik avantajı sunar. Ancak kablosuz güvenlik kamera sistemi muhtemelen eviniz için tüm bileşenlerden en faydalı olanlarından biri olabilir.

Kablosuz güvenlik kameraları, ev güvenlik sistemlerine sunulan beş standart fonksiyondan dolayıdır. Onlar:

  • Hareket algılama
  • kablosuz teknoloji
  • programlanmış kayıt
  • uzaktan görüntüleme
  • otomatik bulut depolama
    Bu güvenlik kamerası işlevleri Gözcü’nün ev güvenlik sistemlerini şimdi her zamankinden daha etkili hale getirdi.

güvenlik kamerası çeşitleriKablosuz teknoloji

Gözcü kablosuz güvenlik kamera sistemleri , her kameraya çalıştırılması gereken hantal ve rahatsız edici kablo tesisatı yapma ihtiyacını ortadan kaldırırken, bazı kullanışlı özellikler de sunmaktadır.

İster içeride ister dışarıda olsun, kablolu güvenlik kamera sistemlerinin önemli bir sorunu vardır teller izinsiz giriş yapanları yerinde bulundurarak bir gözetleme sistemi bulundurabilir ve tespit edilmemesi için telleri kesebilir. Gözcü kablosuz güvenlik kamera sistemleriyle, davetsiz misafirlerin izlendiklerini bildiren teller yoktur ve güç kesilse bile ağ sinyali hala iletilecektir.

Hareket Dedektörlerialiağa güvenlik kamera sistemleri

Gözcü güvenlik kamera sistemleri, hem enerji tasarruflu hem de daha güvenli olan hareket sensörü teknolojisi ile donatılabilir. Hareket dedektörlerini içeren güvenlik kameraları, menzildeki hareketi algıladıklarında otomatik olarak kayda başlayacaktır. Çevirme ve eğme kameralarında, kamera lensi hareket ve kayıt yönünde otomatik olarak kendini gösterir.

Zamanlanmış Kayıt

Bir kablosuz kameranın en büyük avantajlarından biri, sisteminizin kayıt programını kontrol etme seçeneğidir. Herhangi bir hareket algılandığında, bir alarm etkinleştirildiğinde veya bir sensör tetiklendiğinde video klip almanın yanı sıra, gözetim sisteminizi belirli zamanlarda otomatik olarak kaydetecek şekilde programlamak kolaydır.

Bu güvenlik özelliği, evinizin mümkün olduğunca güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar. Çocukları okuldan sonra uzaktan izlemekte, bakıcıyı gözetlemede veya yalnızca işe devam ederken çalışanların işlerini yapmasını sağlamak olsun, programlanmış kayıt evinizde her zaman neler olup bittiğini bilmenizi sağlar. Selçuk da hizmetlerimize devam ederken, Gözcü Güvenlik Kamera Sistemi olarak İzmir ve çevresinde sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.