Selçuk Güvenlik Kamera Sistemleri

Selçuk Güvenlik Kamera Sistemleri

  • Güvenlik artık hayatımızın her alanında gerekli hale geldi. Kalabalık meydanlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar güvenlik araçlarının en yüksek seviyede kullanılması gereken alanlar haline geldi. İzmir çevresinde yer alan bu kalabalık ortamlar SelçukGüvenlik Kamera Sistemleri ile daha güvenilir hale geliyor.Teknolojinin gelişmesi güvenlik sektörünü de birçok yönden geliştirdi, değiştirdi. Artık daha geniş alanları daha yüksek çözünürlükte kontrol edebilir olduk. Peki bu güvenlik kamera sistemleri nasıl çalışır? Kamera merceğinden geçen görüntü sensörün üzerine yerleşir ve böylece ekranlarımıza düşen görüntü elde edilir. Bu görüntüler kayıt cihazlarına yüklenerek yedekleme yapılabilir.

güvenlik kamerası çeşitleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Çeşitleri

İhtiyacınıza ve alanınızın potansiyeline göre birçok güvenlik kamerası seçeneği vardır. Bunlardan biri kablosuz kameralardır. Özellikle kablo döşemenin imkansız olduğu alanlarda ya da dekorasyonu bozmamak adına tercih edilebilir. Uzun mesafeleri 7/24 kayıt yapabilir ayrıca gece görüşü özelliği seçeneği de sunar.

Dome kameralar kubbeye benzeyen estetik görünümle kameralar arasındadır. İş yerlerinde sıkça kullanılır.  İzmir’de yer alan iş yerinize bu estetik kamera donatmak istiyorsanız SelçukGüvenlik Kamera Sistemleri ile çalışabilirsiniz.

Speeddomezoom adı verilen kameralar ise güvenlik alanında teknolojinin geldiği en son noktayı temsil eder. Kaliteli bir üründür, diğer seçeneklere göre maliyeti daha fazla olabilir. Tüm bu kamera kayıtlarını kaydedecek, depolayacak cihazlara da ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlara dvr kayıt cihazları adı verilmektedir.

Güvenlik kamera sistemleri elzem hale geldiğinden beri birçok büyük ya da küçük ölçekli firma üretime başlamıştır. Her bütçeye uygun bir kamera sistemi üreten marka bulunmaktadır. Bunların bazıları Samsug, Bosch, LG, Sony gibi büyük firmalardır. Bu bağlamda mercek kalitesi marka seçiminde önemli rol oynar çünkü bir kameranın merceği ne kadar kaliteli ise o kadar iyi görüntü alınır.

Güvenlik Kamerasıaliağa güvenlik kamera sistemleri

Gözcü güvenlik kamera sistemleriSelçukGüvenlik Kamera Sistemleri anında uzman teknik ekibi ile ihtiyacınız dahilindeki en uygun güvenlik kamera sistemlerini size sunacaktır. Ücretsiz keşif yaparak sizi yönlendirecek ve kabul etmeniz dahilinde montajını yapacaktır. Firmamız aynı zamanda mevcut olan kamera sistemlerinizle ilgili teknik servis hizmeti de verebilir.