Narlıdere Güvenlik Kamera Sistemleri

Narlıdere Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kameralarının çalışması için bir elektrik kaynağına bağlı olmaları gerekiyor.Kablolu kameralar, video sinyallerini bilgisayar veya televizyon gibi bir görüntüleme cihazına iletmek için video kabloları ile ya da Ethernet kabloları ile bağlanır. Narlıdere Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda hizmetlerimizin arasında bu sistem de yer almaktadır.Kablosuz güvenlik kamerasıyla, video sinyali, bazıları da ses sinyali kablosuz ağ üzerinden, görüntüleme ve kayıt cihazınıza bağlanan bir alıcıya iletilir. Birçok kişi video kaydını daha sonra görüntülemek üzere kaydetmek için bilgisayarları veya Bulut depolama hesaplarını kullanırlar.

güvenlik kamera sistemleriKablosuz Güvenlik Kamerası Avantajları

Yukarıda bahsedildiği gibi, kablosuz güvenlik kameralarının kurulumu kablolu alternatife göre daha kolaydır. Kablolu kameralar evinizin elektrik sistemine bağlanmalıdır, bu yüzden kurulum için bir profesyonel bir ekiple çalışma yapmanız gerekir. Kablosuz kameralar Wi-Fi veya diğer ağlara güvenerek çalışır. Çünkü bağlanacakları yer bir ağ olmalıdır.  Çoğu kamerayı otuz dakikadan daha kısa bir sürede kurdurabilirsiniz. Tabi doğru bir ekiple çalıştığınız takdirde.

Kablosuz güvenlik kameraları, kiracılar, ev güvenliğine yeni başlayanlar veya bütçeli kişiler için genellikle daha idealdir. Kablosuz güvenlik kameraları yalnızca kablolu sistemlerden daha ucuz değil, aynı zamanda taşınması daha kolaydır.

Kablosuz Güvenlik Kamerası blank

Bir kablosuz güvenlik kamerasının özelliklerinde sınırlamalar olduğunu not etmek önemlidir. Bir kablosuz kamera, görüntüleri kaydetmek ve çekmek için ağınıza bir sinyal ve bağlantı sağlamalıdır. Bağlantınız koparsa, kablosuz güvenlik kameranıza kaydedilen görüntüler görüntüleme cihazınıza gönderemez.

Ek olarak, kamera tamamen kablosuzsa, bir bataryayla çalıştırılması gerekir. Kameranızın pili bitmeden değiştirdiğinizden emin olmanız gerekir.

Bir kablosuz kamera genellikle ana merkezden çok uzakta olamaz. Doğrudan görüş hattı varsa eğer, kablosuz kameranın menzili 500 Metre veya daha fazlasına ulaşabilir. Sinyali belirleyen faktörler arasında, evinizin inşaat malzemeleri, bölgedeki diğer kablosuz cihazlar ve sinyalin geçmesi gereken duvarlar veya nesneler dahil olmak üzere birkaç faktöre bağlıdır. Standart alçıpan ve cam pencereler, kameranın kablosuz sinyalinin gücünü etkilemeyebilir ancak tuğla ve beton olacaktır. Kamera ile alıcı arasında tuğla duvarlar, beton zeminler ve büyük ağaçlar varsa, sinyal gücünüz büyük olasılıkla zayıflayacaktır. Narlıdere Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda hizmet alanımız genişlemekle beraber sizlere her türlü bilgiyi vermeye devam ediyoruz.