Şakran Güvenlik Kamera Sistemleri

Şakran Güvenlik Kamera Sistemleri

Ev ve İşletme gözetimi için bir iç güvenlik kamera sistemi, birçok gelişmiş özellik ve seçeneğe sahip bir kamera gerektirmeyebilir. İç güvenlik kameraları, hava koşullarına dayanıklı muhafazanın dış mekan elementlerinden korunmasını gerektirmediklerinden, genellikle daha uygun maliyetlidir. Şakran Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda da burada bahsedilen hizmetlere yer vermekteyiz.

güvenlik kamera sistemleriGünümüzde işletme güvenliği ve gözetiminde kullanılan popüler bir seçenek, küçük güvenlik kamerasıdır. Bu kameralar, belirgin bir algılamayı önlemek için göze çarpmayan yerlere monte edilebilir ve yerleştirilebilir.

Bunlar, video izleme cihazına dikkat çekmeden çalışanlarını veya ziyaretçilerini izlemek isteyen insanlar için oldukça avantajlıdır.küçük güvenlik kameraları, kameranın rahatsız edici göründüğü yerlerde ve genel tasarım estetiğine dayattığı yerlerde de kullanılır.

Video Depolama İçin Gerekli Sabit Sürücüyü Belirleme

Seçtiğiniz kameraların HD kamera mı yoksa IP kamera mı olduğuna bağlı olarak, video kayıtlarını günlük, haftalık ve ötesinde saklamak için bir video depolama cihazı gerekecektir . IP kameralar videoyu kendileri işleme ve saklama yeteneğine sahiptir, ancak daha uzun süreler boyunca daha fazla kayıt saklamak için eşlik eden NVR’ye de sahip olabilir.gözcü güvenlik kamerası sistemleri

HD güvenlik kameraları, bir DVR’ye doğrudan kablolu bağlantı gerektirir; bu daha sonra kayıtları kendisi işler ve saklar. DVR’li HD kameraları ve NVR’li IP kameraları kullanmanın avantajları ve dezavantajları vardır, ancak belirlemeniz gereken en önemli faktör, toplam çekim miktarını korumak için ne kadar sabit disk alanına ihtiyaç duyulması gerektiğidir.

Videonun birkaç saat, günler, haftalar veya daha uzun süre boyunca tutulmasını isteyip istemediğinize bağlı olarak, video depolama cihazının maliyeti büyük ölçüde etkilenir. Ne kadar video depolamaya ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, bir Sabit Sürücü Hesaplayıcısı kullanmanız gerekir.

Size, uygulamalarınız için uygun olan küçük işletme gözetimi için bir güvenlik kamerası sistemi kullanmak için neyin gerekli olacağı hakkında yaklaşık bir tahmin verecektir. Unutmayın, bazı güvenlik kameraları yalnızca hareket algılandığında veya belirlenen saatlerde kayıt yapmak için ayarlanır ve daha yüksek çözünürlükte kayıtlar daha fazla alan gerektirir.

Şakran Güvenlik Kamera Sistemleri İzmir de hizmet verdiğimiz diğer ilçelerden biridir. Aradığınız ne olursa olsun, Gözcü Güvenlik Kamera Sistemleri , bunu gerçekleştirecek ürünlere sahiptir. Hala emin değilseniz ve bir güvenlik uzmanından yardım almak istiyorsanız, 0232 374 6 533 numaralı telefonu arayın.