Torbalı Güvenlik Kamera Sistemleri

Torbalı Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik, modernleşen dünyada oldukça önemli ve gereklidir.

İnsanların birbirini tanımadığı kalabalık çevrelerde güvenlik sistemlerine ihtiyaç artmaktadır. Ayrıca iş yerlerinde de huzurun sağlanması için güvenlik sistemleri faydalıdır. Mal ve can kaybını önlemek, verimliliği ve düzeni artırmak adına güvenlik kameraları oldukça etkili olmaktadır. Çocuk bakıcılarını kontrol edebilmek için de sıkça güvenlik kameraları kullanılmaktadır.

Kendimizi, sevdiklerimizi korumak için güvenlik kameraları hırsızlar için etkili bir savunma yöntemidir.

Güvenlik kameraları olarak en çok tercih edilen gece görüşlü kameralardır. Harekete duyarlı kameralar ışık olmadığında görüntü ve kayıt alamamaktadır. Buna karşılık, kızılötesi ışınlarla görüntü alabilen gece görüşlü kameralar üstünlük sağlamaktadır. Gece görüşlü kameralar sayesinde iç ve dış mekanlarda kayıt altına alınıri

kamera sistemleri

Tedbirli olmak her zaman kazanç sağlar. Kaygılanmadan evden ayrılmak, çocuğunuzu bir yabancıya emanet etmek, otoparkınızdaki aracınızı düşünmemek basit bir güvenlik kamera sistemi ile mümkün olmaktadır.

Güvenlik için teknolojinin nimetlerinden yararlanmak çok avantajlıdır. Kamera sistemleri hızlı bir biçimde bildirim yapar ve çok fayda sağlar. Günden güne daha kolay, pratik ve ekonomik olan kamera sistemleri kolayca kurulmaktadır. Garanti ve destek almak da mümkündür.

En çok kamera yerleştirilen alanlar giriş çıkış yapılan yerlerdir.

Torbalı Güvenlik Kamera Sistemleri

Yüksek kaliteli ürünlerden oluşan paket sistemi uygulanmaktadır. Pakete dahil olan ürünler şöyledir:

  • 1 tane kayıt cihazı (2mp destekli 4 kanal HD)
  • 4 tane gece görüşlü kamera (2mp HD )
  • 1 güvenlik kayıt diski (1 TB 7/24)
  • Regüleli metal kasa güç kaynağı (1 adet 12 volt 10 amper)
  • Güvenlik kamera kablosu (100 MT CCTV)

2 sene garanti verilmektedir ve teknik destek hizmeti sunmaktadır. Cihazlar androidlerle ve ios işletim sistemleri ile uyumludur. Bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan anlık veya geçmişe ait görüntü alınabilir.

izmir güvenlik kamerası

Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için iletişime geçiniz.Kameranın hangi alanda kullanılacağı önemlidir. Kullanılacak alana göre size en uygun sistemi seçmelisiniz.