Urla Güvenlik Kamera Sistemleri

Urla Güvenlik Kamera Sistemleri

Kalabalık yerleşimler başta olmak üzere pek çok yerde ve alanda emniyet, her geçen gün daha çok önem kazanıyor. İnsan yaşamı için, kendini, sevdiklerini ve sahip olduklarını korumak vazgeçilmezdir. Güvenliksiz, korumasız durumda olmak risklidir ve kaygılara sebep olur. Emniyeti sağlamak, hırsızlardan ve saldırganlardan korunmak konusunda teknoloji kusursuz hizmet vermektedir. Üstelik hızlı ve etkilidir. Alarm ve kamera sistemleri kısa sürede kurularak huzuru artırır. Oldukça ekonomik, her bütçeye uygun seçenekleri de bulunmaktadır.

bostanlı güvenlik kamera sistemleri

Güvenlik Sistemlerinde Kameralar

Kameralar hem caydırıcı hem de tespit amaçlı hizmet vermektedir.

İş yerlerinde ve evlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan kamera sistemleri, bakıcıları için de sıkça başvurulur. Bebeğini izlemek ve bakıcıyı kontrol etmek isteyen aileler için kameralardan faydalanmak kolay ve pratiktir.

Güvenlikte Kullanılan Kameralar

Güvenlik kameraları gelişen teknolojiyle daha kullanışlı ve fonksiyonel bir özellik kazanıyor. Gittikçe hem maliyetler düşmekte hem de rahat kullanım sağlanmaktadır. Bu açıdan yeni sistemler daha avantajlıdır. Sabit, zoom, gece görüşlü vb kamera çeşitleri güvenlikte kullanılmaktadır.

Gece görüşlü kamera hem gece hem gündüz kullanım için daha üstün yeteneklidir. Ayrıca aydınlatılmış alanlarda, dış mekanlarda çok verimli hizmet verir. Kızılötesi ışınlar sayesinde görüntü alıp kaydetmektedir.

Gece görüşlü kameralar en sık tercih edilen güvenlik kamerası seçenekleridir. Çünkü ışık olmayan ortamda da kayıt alabilmesi onu diğer kameralardan üstün kılar.

blank

Urla Güvenlik Kamera Sistemleri

Garantili ürünlerle hizmet vermektedir. Ürünler iki yıl garantilidir. Ayrıca 7/24 teknik destek hizmeti de sunmaktadır.

Paket sistemi uygulanmaktadır. Pakette bulunan ürünler şöyledir:

  • 4tane 2 MP gece görüşlü dış ortam HD kamera
  • 1 tane kayıt cihazı (2 MP destekli ve dört kanallı
  • 1 güvenlik kayıt diski(1tb 7/24)
  • 1 tane güç kaynağı (12 volt 10 amper)
  • 100 MT CCTV güvenlik kamera kablosu

 

Urla güvenlik kamera sistemleri En uygun fiyat ve en yüksek kalitede hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçiniz.