Urla Güvenlik Kamera Sistemleri

Hırsızlar güvenlik sistemli evlerden kaçınma eğilimindedir çünkü yakalanmak istemezler. Bir hırsızın alabileceği küçük suçluluk duygusu, onları ebeveynleri ile dertte olan bir çocuk gibi durdurur. Urla Güvenlik Kamera Sistemleri hizmetlerinde de bu gibi olaylara dikkat ederek çalışmalarına devam etmektedir. 

bostanlı güvenlik kamera sistemleriHırsızlıklar ne zaman gerçekleşiyor?

İnsanların çalıştığı veya okula gittiği saat 10:00 ile 15:00 arasında. O zamanlarda kimsenin evde olmayacağı varsayılmıştır. IP kamera veya güvenlik kamerası iyi bir yatırım gibi görünüyor. Birçoğu, kaydedilmiş içeriği yalnızca bir nesnenin veya bir kişinin menzilde olduğu zamanlarda saklayan hareket algılama özelliğine sahiptir, böylece tüm disk alanınızı kullanmaz. İstediğiniz zaman bildirimde bulunulması için push uyarıları seçeneğini etkinleştirin. Paketleri veya teslimat personelini izlemek için, araba yolundaki kameranızdan sokak görünümünü izlemek ve ayrıca telefonunuza doğru uyarıları da çok iyi olurdu.

Bir başka çarpıcı gerçek, çoğu hırsızların mağdurların evinden iki mil ötede yaşadığıdır. Daireyi düzenli aralıklarla kolayca genişletebilir ve orada yaşayanların normal faaliyetlerini belirleyebilir. Hırsızlar, kolay hedefleri olan ve girişleri veya yarıları izole edilmiş evleri arar. Böylece evin her köşesinde bir kamera olması kolayca gözetimi sağlayacaktır.

Kapıyı düzenli olarak açık bu güvenli değildir. ‘Açık’ kapılar ve pencerelerden giriş, ev işgallerinin yaklaşık% 30’unu oluşturur. Kaliteli bir düğme ve kilit seti ve ağır hizmet tipi bir sürgü kullanın, sundurma tavanına bir güvenlik kamerası monte edin ve kişisel korunma sağlayın. O yüzden eşyalarını kilitlemeye çalışın. 

Gözcü Güvenlik Kamera Sisttemleri 200 doların altındaki tek kablosuz IP ağ kameralara sahiptir. Uzakta olduğunuzda evinizin kontrolünü geri almak için oldukça küçük bir yatırım. Mülkiyet değerini kaybetmekle kalmaz, zihinsel sağlığınızı da etkileyecektir. 

Ayrıca, mutlak toplam özellik görüntüleme aralığı için 32’ye kadar kanal sistemi sunuyoruz. FBI raporları hırsızlık kurbanı kaybına 3.9 milyar dolar zarar ve neredeyse% 75 tipik bir aile evleri olduğunu. Evinizi doğrudan bir güvenlik sistemine teslim etmek ne kadar doğrudur bilinmez. Her güvenlik kamera sistemlerine elbette güvenmemeniz gerekir. Gözcü Güvenlik Kamera Sistemleri sizlere bu güveni vermektedir. Urla Güvenlik Kamera Sistemleri hizmetlerimizin yoğunlaştığı ilçelerimizden olmaktadır.