BEBEK BAKICI KAMERA SİSTEMLERİ

BEBEK BAKICI KAMERA SİSTEMLERİ

 

Yoğun olarak çalışan anne ve babalar, bebekleri veya çocukları ile  birlikte olmadıkları zamanlarda ilgilenmesi için bir bakıcı tutabilirler. Bununla beraber ev güvenliğinin yanı sıra tuttukları bakıcıları ile çocuklarının nasıl vakit geçirdiklerini görmek isteyebilirler ya da evde tek başlarına bıraktıkları çocuklarının güvenliklerinden endişe duyduklarında uzaktan çocuklarını izlemek isteyebilirler.

 

 Anne ve babaların bu istekleri karşısında ‘bakıcı kamerası’ veya ‘bebek kamerası’ olarak adlandırılan güvenlik kameraları yardımlarına yetişecektir. Bakıcı kameraları, tamamen standart gözetleme kameralarıdır. Bu kameralar size sadece bebekleriniz ya da çocuklarınızı değil evinizi ve ofisinizi de uzaktan izleyebilme imkanı sunacaktır.
Bebek Bakıcı Kamerası
Bebek Bakıcı Kamera Sistemleri

Bebek Bakıcı Kamerası Nedir?

 

İlk çıkış amacı genel gözetleme olan bu kamera çeşidi, muadil kameralar ile karşılaştırıldığında oldukça küçük bir boyuta sahiptir. Zamanla bebekleriniz ve çocuklarınız için Evlerinize taktırarak çocuğunuzu ve  bakıcınızı gözetlemek amacıyla da kullanılmaya başlanmıştır.

 

 Bakıcı Kamerası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

-Kameranın çözünürlüğüne
-Ses özelliğinin olup olmadığına
-İzleme açısına mutlaka dikkat edilmesi gerekir.

 

 

Şu Yazılarımızı da Okumak İsteyebilirsiniz

IP KAMERA NEDİR?

ANALOG KAMERA NEDİR?

GÜVENLİK SİSTEMLERİ NELERDİR?

Bornova Güvenlik Kamera Sistemleri

 

 

[dt_sc_post_social_shareg post_id="22901" /]