Samsung Güvenlik Kamera Sistemleri

samsung güvenlik kamera sistemleri

Samsung Güvenlik Kamera Sistemleri

Samsung güvenlik ve kamera sistemleri 1994 yılında ilk zoom teknolojisiyle kamera üretmeye başlamıştır.Samsung güvenlik kamera sistemleri hisselerinin bir kısmını 2014 yılında HanwhaTechhwin almıştır. Hanwha grup Güney Kore de ilk 10 işletme arasında yer almaktadır. Ve SamsungTechwin olarak ürünleri piyasada yer almaktadır.

Samsung müşterilerine geniş bir ürün yelpazasi sunmaktadır. Güvenlik kamera sistemleri, IP erişim Kontrolü vb. hizmetleri sağlayarak bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. İnsanların değişen ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürünlerini geliştirmektedir.

Samsung bu pazara girdiğinden beri güvenlik sistemleri için son teknolojiye uygun ürünler üretmeye çalışmaktadır. Ürün kalitesi ve sağladığı çeşitlilikle Avrupa ve dünyanın çoğu yerinde bu alanda tercih edilmektedir. Ve birçok bayiye ve distribütörlere sahiptir.

Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası

Günümüzde artan nüfus ile birlikte suç oranlarında artış gözlenmiştir. Ev ve iş yerlerinde para ve pahalı eşyaların güvenle tutulması daha zor olmaktadır. Uyanık ya da uykuda iken gece veya gündüz can ve mal güvenliğinin sağlanması gereklilik olmuştur. Ve Samsung güvenlik sistemleri için gece görüşlü ultra özellikli kamera sistemi ile kullanıcısına bunu sağlamıştır.

Dome Güvenlik Kamerası

Samsung Speed dome kamera sistemi ile 30x e kadar zoom yapabilme özelliğine ve 500 metreye kadar gece gündüz kişiye net izlenme sağlayabilmektedir. Ürün özellikleri kameranın çeşidine ve fiyatına göre değişmektedir. Dome kameraların en önemli özelliği hava koşullarından ya da patlama gibi çevreden oluşabilecek zararlara karşı korunabilmesidir.

Dvr Kayıt Cihazı

Samsung kayıt cihazları en az 4 kanala sahip olmakla birlikte 16 kanala kadar destek sağlayarak görüntülerin kaydını yapabilmektedir. Kayıt hızları çeşitli modlarda farklı hızlarda yapılabildiği gibi eş zamanlı da yapılabilmektedir. USB girişleri ve dahili harddisk kapasiteleri ile DVD yazıcılarına da sahip olmaktadır. SamsungTechwin her Müşterinin ihtiyacına yönelik özelliklerle donatılmış ürünleri piyasaya sunmuştur.

[dt_sc_post_social_shareg post_id="11039" /]