Hikvision-Haikon-Hilook Kamera Sistemleri

Hikvison Kamera Sistemleri

Hikvision,Haikon,Hilook Güvenlik Kamera Sistemleri

2001 yılında Kasım ayında Hikvision (HangzhouHikvision Dijital Teknoloji Limited Şirketi) şirketi % 49 alınan yabancı sermaye ile kurulan bir teknoloji şirketidir. Firma ilk resmi olarak 28 Mayıs 2010 tarihinde Çin Shenzhen eyaletinde Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Kurulu (KOBİ Kurulu) ‘nda ki listede yer almıştır. 16 Eylül 2016 tarihinden sonra Hikvision firması, dünya genelinde 20 milyar dolarından fazla yatırım yapmıştır. 18.000’den fazla çalışanı ile 40 kadar hissedara sahiptir.

Hikvision Şirketlerinin Yayınlanmış Başarısı

Hikvision yönetim ekibinin çalışmaları art arta beş yıl KOBİ kurulu tarafından en iyi şirket yönetim ekibi olarak seçilmiştir. Ayrıca KOBİ yönetim şirketleri arasında da en iyi yatırımcı ilişkileri ve üstün yönetim kuruluna sahip firma olarak ilk sıralarda yerini almıştır.

Hikvision, 155 ülke de ve kurulduğu bölgede 2.400’den fazla bayisi aracılığı ile dünyanın her yerinde güvenlik ve özellikli kamera sistemleri ile hizmet vermektedir.

Hikvision başta birçok değişik özellikte ki kamera kayıt sistemleri yanında video ya da web yazılımları gibi birçok çeşitli alanda da ürünleri bulunmaktadır.

Hikvision Kamera Sistemi

Hikvision,Haikon,Hilook Gece Görüşlü Kamera

Güvenlik ile ilgili artan sorunlar özellikle büyük şehirlerde güvenlik kamera sistemlerinin kullanımını yaygınlaşmasını artırmıştır. Gece artan suç işleme oranlarıyla ile insanlar artık 7/24 gece saatlerinde de video kalitesi düşmeden kayıt yapabilen kamera sistemlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Genellikle kameraların gece kayıtlarında aldıkları video kalitesi düşmektedir. Gece çekilen video kalitesini artırmak için ürünlere birçok ek olarak teknolojik cihaz veya malzemelerin eklenmesi gerekmektedir. Hikvision gece görüş kameraları büyük sensörler, genişletilmiş lens dizaynlarının ve geliştirilmiş teknoloji ürünlerinin kombine edilmesiyle gece veya gündüz farketmeden en iyi kalite de görüntü çekebilmektedir.

Hikvision,Haikon,Hilook  Dome Kamera

Dome kameralar gece çekilen videoların görüntülerinin puslu çıkmasını önleyerek berrak bir görüntü elde etmek için kullanılmaktadır. Kameralar nem ve ıslanmaya dayanıklı olup görüntünün bozulmasını önlemektedir.ve aynı zamanda sahip olduğu bu özelliklerle de uzun ömürlüdür.

Hikvision,Haikon,Hilook NVR ve DVR Kamera Kayıt Cihazı

Hikvision,Haikon,Hilook Nvr ve Dvr kamera kayıt cihazı sistemleri ile videoları yüksek çözünürlükle eş zamanlı kayıt edebilme özelliğine sahiptir.Aynı zamanda HDMI ve VGA çıkışlarına sahip olan DVR kayıt cihazları cihaza göre değişmekle birlikte 4,8 ve 16 kanalla senkron oynatma özelliği de bulunmaktadır

[dt_sc_post_social_shareg post_id="11026" /]