Cenova Güvenlik Kamera Sistemleri

Cenova Güvenlik Kamera Sistemleri

Cenova güvenlik kamera sistemleri Uzakdoğu da uzman mühendislerin ışığında Ar-Ge çalışmalarının öncülüğünde üretimi yapılmaktadır. Cenova kamera güvenlik sistemleri Türkiye distribütörü aracılığı ile getirilmektedir. Yakın teknolojiyi takip ederek üretimi yapılan Cenova ürünlerinin kullanışlı olmasından dolayı Türkiye’de güvenlik kamera sistemleri pazarında yer bulan markalardan olmayı başarmıştır. Ve bu pazarda rekabete girmiştir. Cenova kamera sistemleri kapsamında üretilen birçok ürün bulunmaktadır. Bunların özelliklerinden birkaçını inceleyecek olur isek kameraların kalifiyeli olduğunu daha iyi anlamış olacağız.

Cenova IR Bullet Kamera Sistem Özellikleri

Cenova bullet kamera görüntü çözünürlük özellikleri 2688 x 1520 ve 1920 x 1080 olup ürüne göre değişim göstermektedir. Lens kalitesi olarak da 4mm sabit lens, 3.6mm sabit lens, 2.8-12mm ayarlanabilir lenslere sahip olmaktadır. Bullet kameraların IR mesafeleri 50 m ve 20 m arasında değişim göstermektedir. Bu kameralar -10 derece ile 60 derece sıcaklıklarında çalışabilmektedirler. Ayarlanabilir görüntü özelliklerine sahip olan ürünlerde hareket algılama gibi sensörleri de bulunmaktadır.Speed dome kameralarda 13X,16X,23X,33X’ e kadar zoom yapabilme kabiliyetleri bulmaktadır. Kameraların ağırlıklarıda modellere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Cenova Dome Kamera Sistem Özellikleri

Dome kameralarda 2688 x 1520,1920 x 1080 ve 1280 x 720 çözünürlük özellikleri bulunmaktadır. 3.6mm sabit lens ve 4mm sabit lens’e sahip olan dome kameralarda bulunan aydınlatma özelliği ile daha iyi görüntü alınabilmesine olanak sağlamaktadır. Kontrast, parlaklık gibi görüntü ayarlarının değiştirilmesine olanak tanımaktadır.

IR görüş mesafesi 30 m, 20 m ve 10 m arasında değişim göstermektedir. Bu kameralarda -10 derece ve 60 derece sıcaklıklar arasında çalışabilmektedir. 64gb depolama alanına sahip olan dome kameralarda mevcuttur.

Cenova NVR ve AHD Dvr Kayıt Cihazları

Cenova kayıt sistemlerinin kanal özellikleri en az 4 olmak üzere 32 kanal’ a kadar çıkabilmektedir. -10 derece ile 55 derece sıcaklıklarda kayıt alabilmektedir. Ayrıca USB girişi ve farklı çözünürlüklerde görüntü alınabilmesini sağlayan HDMI ve VGA çıkışlarına da sahip olan cihazlar bulunmaktadır.

[dt_sc_post_social_shareg post_id="11680" /]