Neutron Güvenlik Kamera Sistemleri

Neutron Güvenlik Kamera Sistemleri

Neutron Güvenlik sistemleri şirketi, kamera ve video gibi güvenlik cihazlarının yapımı ve tedariği ile uğraşan bu alanda faaliyet gösteren bir firmadır. Gelişmiş teknoloji ile hazırlanmış kendi ürünlerini ve mühendisleri tarafından yapılmış yazılımlarını kendi başına üreten bir şirkettir.Birçok ülkede faaliyet gösteren Neutron’un Türkiye’de de birçok bayisi bulunmaktadır.Neutron kazancının bir kısmını Ar-Ge çalışmalarına ayırarak mevcut sistemlerini daha da geliştirmeye çalışmaktadır.Neutron dünyada güvenlik alanında işe yarayacak birçok cihaz üretmeyi başarmıştır. Ürün yelpazesinin genişliği firmanın diğer bir artısıdır.

Neutron firması İP kamera, termal kamera, AHD kamera gibi birçok geliştirilmiş ürünleri piyasaya sürmüştür. Her bir ürün kendi aralarında farklı özelliklere sahiptir.

Neutron Dome Kamera Sistemleri

Neutron Dome Kamera sistemleri 180 dereceden, 360 dereceye panoramik görüntü kaydetmeye kadar çeşitlenmektedir. Bazı Neutron dome kameralar 10 bazıları 30 metreye kadar gece görüşü çekim özelliği taşımaktadır.Dome kamera 2.8mm-12mm AF otomatik odaklama motorize zoom, 2.8mm-12mm F1.4 varifokal lens, 3 mm-10,5 mm arası varifokal motorize lens aralıklarında değişebilen lens özelliklerine sahiptirler.64 gb’a kadar SD kart depolama özelliğine sahip kameraları da bulunmaktadır. Tahribata, sislenmeye, ısıya karşı dirençli sistemlerde vardır.

IR Bullet Kamera Sistemleri

Gece görüşüne sahip olan Bullet kamera sistemleri 2.8mm-12mm AF Otomatik odaklama motorize lens, 3.6 mm Sabit lens, 2.8mm-12mm Otomatik odaklama ve motorize zoom, 3.6 mm F1.8; Sabit lens, 4 mm F1.6 sabit lens ve 2.8 mm-12 mm arası varifokal lens özellikleri arasındadır. 128gb’a kadar mikro SD kart desteği saplayan kamera da bulunmaktadır.Piksel kaliteleri 8Mp, 4MP, 12MP, 3MP ve 1.3 MP arasında olmaktadır. Gece görüş özelliğini 50m ve 30 m  ‘ye kadar net görüntü kalitesi verebilen kameralarda bulunmaktadır. Bazı kameralarda da sis engelleyici gibi özelliğe sahip Bullet kameralarda yer almaktadır.

[dt_sc_post_social_shareg post_id="11667" /]