EV KAMERA SİSTEMLERİ

 

Ev Kamera Sistemleri; Evler için özel olarak üretilmiş, ev içindeki güvenliği sağlayan görüntüleme sistemdir. Bu görüntüleme sistemi sayesinde, evde olmadığınız zamanlarda bile kayıt işlemlerine devam edilir. Bunun sayesinde evinizin kritik noktalarını izleyebilir, çocuğunuzu bakıcısıyla evde bıraktıysanız güvenle takip edebilir ve elbette hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı büyük bir önlem almış olursunuz.

 

 Ev tipi kamera sistemleri olarak genellikle IP Ya da HD kameralar kullanılmaktadır. Güvenlik kamera sisteminiz Kayıt cihazı (DVR) aracılığıyla internet ağınıza bağlanır ve network üzerinden yayın yapar. Bu yayın sayesinde nerede olursanız olun, üretici firmanın kamera izleme programını telefonunuza yükleyerek evinizi güvenle ve rahatlıkla izleyebilme şansınız olacaktır.

Ev Kamera Sistemleri
                        Ev Güvenlik Kamera Sistemleri

IP Ve HD Kamera Nasıl Kurulur?

 

Takılan kameranız, gerekli  bağlantıları yapıldıktan sonra evinizdeki ana ağa bağlayabilmek için network kablosuyla bağlantısı sağlanır ve daha sonrasında Bilgisayarınıza ve Cep Telefonunuza  kurulan bir program ile kameranıza erişim sağlanarak izlenmeye başlanır.

 

 

 Evinizdeki güvenliği daha da üste taşımak isterseniz gece görüş özelliği ve ses kaydetme destekli güvenlik kameraları da tercih edebilirsiniz.

 

 

[dt_sc_post_social_shareg post_id="22726" /]